identyfikator dla psa

Collin 6500

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-16 19:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Colinek, przepiękny COLLIE mix szuka odpowiedzialnego domu!

Colinek jest przepięknym psem w typie owczarka szkockiego collie. Jest jeszcze młodym psiakiem, ma ok 4/5 lat - całe życie przed nim! Życie Colinka nie rozpieszczało, ten piękny pies spędził kilka lat w schronisku. Z tego powodu - jest nieśmiały w stosunku do nowopoznanych osób, ale dogaduje się z psami. Nie wykazuje agresji. Ładnie chodzi na smyczy, nie ma nic przeciwko jeżdżeniu autem. Preferowany dom z ogrodem i z innym psem, bez małych dzieci (nie chcemy narażać psiaka na niepotrzebny stres).
Warunkeim adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta.
Colinek jest ogarnięty weterynaryjnie (szczepienia, odrobaczenia, kastracja) i gotowy na kochający dom!

Kontakt

Wszelkie pytania prosimy zadawać telefonicznie - 796 701 212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//