identyfikator dla psa

Apollo 6502

Pies

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-18 04:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Apollo to cudowny, 3-letni pies. Do schroniska trafił z interwencji razem z 36 innymi psami z jednej posesji. Apollo na początku był wylękniony, ale z każdym dniem otwierał się coraz bardziej na człowieka. Robi duże postępy, jednak dom, który zdecyduje się na adopcje, musi liczyć się żeby jeszcze popracować nad nim. Apollo nie jest konfliktowy w stosunku do innych psów, więc śmiało może zamieszkać ze czworonogim towarzyszem. Wystarczy trochę cierpliwości i miłości, a Apollo na pewno okaże się wspaniałym przyjacielem! Adoptuj!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//