identyfikator dla psa

ŁUNA 6504

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-18 15:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łuna to sunia w wiek ok 2-3 lat, w typie moskiewskiego psa stróżującego. Łuna jest przyjazna dla osób które, zna ale potrzebuje trochę czasu aby zaufać człowiekowi.

Sunia potrafi chodzić na smyczy i bardzo lubi spacery chodź wymaga to od prowadzącego siły.

Bardzo dobrze odnajduje się na posesji w roli psa stróżującego.

Może mieszkać w budzie ale potrzebuje kontaktu z ludźmi.

Nie wydamy Łuny do domu, gdzie miałaby przebywać w kojcu bez możliwości wybiegania się.

Sunia jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Posiada książeczkę zdrowia.

Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Warunkiem adopcji pieska jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej

Możliwa pomoc w transporcie do nowego domku.

Sunia przebywa w województwie mazowieckim.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny :

603762594

Kontakt

603762594

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//