identyfikator dla psa

Arczi 6507

Pies

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-19 02:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Arczi ma około 3 lata. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka, mimo, że niedawno jeszcze się go trochę bał. Teraz Arczi sam szuka z nim kontaktu i lubi też małe dzieci. Jak to młody piesek ma energię do zabawy, nie jest konfliktowy w stosunku do innych psiaków. Arczi nauczył się też chodzić na smyczy i bardzo pilnuje podczas spaceru człowieka. Jest ciekawy innych psiaków oraz ludzi, których spotyka na drodze spacerowej. Naszym zdaniem Arczi powinien trafić do wspaniałej rodziny, gdzie miłości człowieka zazna w 100%!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//