identyfikator dla psa

Lilka 6515

Suka

2 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2020-02-21 23:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lilka, urocza sunia skazana była na smutne życie na łańcuchu przy budzie. Została na szczęście zabrana do domu tymczasowego, w którym pięknie się otworzyła. Uwierzyła, że człowiek to samo dobro, a z psimi towarzyszami można się świetnie bawić. To 1,5-roczna sunia, pełna energii, uwielbiająca zabawę, a piłki, pluszaki i szarpaki, których teraz jej nie brakuje cieszą ją ogromnie. Obcych ludzi traktuje z pewną nieśmiałością, szybko jednak ją przezwycięża i staje się bardzo towarzyska. Z psami chętnie się bawi, szybko nawiązuje z nimi znajomość, szczeka jedynie na psy przechodzące obok ogrodzenia, ale nie ma w tym agresji. Koty przegania.
Lilka uwielbia długie spacery, pięknie chodzi na smyczy. To mądra sunia, bardzo szybko się uczy, reaguje na kilka komend. Oczywiście, jak przystało na dobrze wychowanego psa, nie brudzi w domu. Bardzo potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem, potrzebuje konsekwentnego, cierpliwego opiekuna. Chętnie zamieszkałaby też z miłym psiakiem, ze starszym dzieckiem/dziećmi, oczywiście w domu, nie nadaje się do zamieszkania w budzie na podwórku. Jest nieduża, waży ok 12 kg. Została już odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana, co jest zapisane w jej książeczce zdrowia. Ma w sobie ogromne pokłady miłości, za miły dom, na jaki zasługuje odwdzięczy się przywiązaniem, będzie prawdziwym przyjacielem.
Sunia przebywa w małej miejscowości, ale pomożemy w transporcie do nowego domku. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji suni: 698 024 294.

Kontakt

698024294

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//