identyfikator dla psa

ELSA 6537

Suka

1 rok 10 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-02-27 07:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ELSA to mała Indywidualistka, która ma swoje zdanie na każdy temat

Niesamowitej urody psia perełka o krótkiej sierści.
Wszelkie psoty uchodzą jej płazem gdy spojrzy tymi małymi oczkami.

Niestety jak to Szczeniak zdarza jej się podgryzać jest dominująca więc dom z małymi dziećmi odpada.
Jak to szczeniak niszczy broi i łobuzuje

Mała sunia o ogromnym sercu ważąca 3 kg.

Elsa obecnie ma około 3 miesiące, jest odpchlona, odrobaczona, zaczipowana i po pierwszym szczepieniu może śmiało wyruszyć w podróż życia do ODPOWIEDZIALNEGO domu NA ZAWSZE !!!

Szukamy domku gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Proszę o przemyślaną adopcję, szczeniak to nie zabawka!
Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

ELSA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odpowiadam proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//