identyfikator dla psa

Malwa 6539

Suka

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-09-03 03:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Malwa to średnia, czarna sunia, która pilnie potrzebuje człowieka o wielkim sercu. Jest delikatną, wrażliwą sunią, która obecnie nie radzi sobie w schroniskowej rzeczywistości. Wiele w życiu już przeszła i widać po niej, że nigdy nie miała łatwo. Malwa boi się jeszcze ludzi, ale mimo strachu nie wykazuje do nich agresji. Sunia nie wykazuje też agresji do innych psiaków, a nawet lepiej gdyby poszła do domu gdzie jest drugi pies, który pokaże jej świat. Malwa obecnie uczy się chodzić na smyczy i dobrze jej to wychodzi, dopóki się czegoś nie wystraszy. Niech nie zmyli was jej siwa mordka, bo Malwa ma około 4/5 lat, niestety sytuacje stresowe często działają tak na psiaki, że czarne staje się białym. Nie czekaj dłużej i daj jej dom! Dziewczynka na pewno w warunkach domowych zrobi większe postępy niż w schronisku!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 604 656 241
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/malwa/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 604 656 241 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//