identyfikator dla psa

Karbon 6541

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-03-02 08:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Karbon - niewielki, domowy, rodzinny psiak do pokochania!

Karbon z Radys, nasz mały Bury wielkości spaniela, czeka na SWOICH LUDZI w płatnym DT w okolicach Bełchatowa.
Karbon ma teraz około 5 lat, jest ślicznym psiakiem, w domu zachowuje czystość, lubi dzieci, nie wdaje się w burdy z psami, stosunek do kotów obojętny.
Szukamy domu gdzie będzie traktowany jak członek Rodziny.
Nie oddajemy naszych psów do budy, kojca, pomieszczeń gospodarczych
Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyjna.

Kontakt

Tel. 531 957 836 lub 538 447 557

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//