identyfikator dla psa

Ayra 6542

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-03-02 09:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ayra, młoda, karna, rodzinna suczka owczarka do pokochania!

Ayra, nasza piękna Bura, czeka na SWOICH LUDZI w płatnym DT w okolicach Bełchatowa.
Sunia ma półtora roku, jest piękna, łagodna, karna. Akceptuje psy, koty ignoruje, lubi dzieci, szukamy domu gdzie będzie traktowana jak członek Rodziny.
Nie oddajemy naszych psów do budy, kojca, pomieszczeń gospodarczych. Szukamy domu gdzie będzie traktowana jak członek Rodziny.
Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyjna.

Kontakt

Tel. 531 957 836 lub 538 447 557.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//