identyfikator dla psa

Bono 6545

Pies

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-03-03 09:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bono, wesoły łagodny SZCZENIAK szuka kochającego domu!

Bono, nasz Bury małolat, czeka na SWOICH LUDZI w płatnym DT w okolicach Bełchatowa.
Bono ma 9 miesięcy, jest ślicznym, wesołym łagodnym psiakiem w typie ON, mieszka z psimi kolegami koty toleruje, dzieci bardzo lubi.
Nie oddajemy naszych psów do budy, kojca, pomieszczeń gospodarczych.
Szukamy domu gdzie będzie traktowany jak członek Rodziny.
Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyjna.

Kontakt

Tel. 531 957 836 lub 538 447 557

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//