identyfikator dla psa

MARUSIA 6549

Suka

1 rok 10 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-03-04 03:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MARUSIA obecnie ma około 14 miesięcy

Jest niczym szczeniak < UWIELBIA skakać, bawić się, wchodzić na kolanka, być miziana i głaskana. Jest energiczna, niesamowicie pogodna, bezproblemowa w relacjach z innymi ogonkami.

Sunia zachowuje czystość, potrafi też chodzić na smyczy.
PSIEkochana perełka jest malutka, waży 5,4 kg.

MARUSIA jest zaszczepiona przeciw wirusom, zaczipowana i po zabiegu sterylizacji. W przyszłym tygodniu ostatnie szczepienia i czas NA DOM !!!

PILNIE szukamy fajnej rodzinki dla SUPER, EXTRA kochanej psinki

MARUSIA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Szukamy rodziny, w której będzie kochana, będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Oczywiście możliwość spania w łóżku obowiązkowa

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//