identyfikator dla psa

Sasanka 6550

Suka

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-10-08 04:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sasanka delikatna jak kwiatek potrzebuje doświadczonego domu, który pokaże jej stopniowo nowy, lepszy świat! Sunia ma około roczku, niestety czas socjalizacji najważniejszy w rozwoju psiaka spędziła bez styczności z człowiekiem. Została odłowiona na polach razem z mamą. Z dziewczynką pracuje wolontariuszka, która u suni zauważa już duże postępy. Sasanka jeszcze nie umie chodzić dobrze na smyczy, dopiero się uczy i przemierza na niej drogę z boksu na wybieg. Niestety szczekanie innych psiaków i większy hałas ją wycofuje, ale z wyjścia na wyjście robi już większe kroki. Kiedy wolontariuszki wchodzą do niej na wybieg, Sasanka chce się bawić i zaczepia wtedy je do wspólnej zabawy. Sunia nie jest konfliktowa do innych psiaków, nawet lepiej gdy pies lękowy trafia do domu, gdzie jest już jakiś psi przyjaciel, który zlęknionej duszce pokaże świat i przybliży do człowieka. Wierzymy też, że świadomy dom pomoże Sasance zrobić jeszcze większe postępy. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz odmienić życie dziecka na lepsze to dzwoń śmiało!

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/sasanka/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//