identyfikator dla psa

Zeus 6567

Pies

14 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2020-03-08 10:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNE! On też chce być kochanym i kochać kogoś! Zeus

Jeśli byłaby sprawiedliwość na tym świecie, to staruszek Zeus , zwany Zeziem już dawno powinien mieć dom. Dom spokojny jak nasz chłopak, niewymagający wielkiej aktywności od właścicieli.
Kochający ludzie, którzy sprawią, że jego starość będzie pogodna , pełna miłości, pieszczot , pychotki w misce i wygodna kanapa – oto preferencje Zeuska.
Chłopak jest łagodny dla innych zwierząt, nie wchodzi w hotelu w żadne zatargi. Preferuje kontakt z człowiekiem, choć z jego początkowych zachowań w hotelu wynika, że z całą pewnością był bity.

Ma obecnie ok. 15 lat, jest jak na swój wiek psem aktywnym, choć w tej aktywności przeszkadza mu stary uraz łapki. Niestety, ale ingerencja chirurgiczna jest wykluczona, tak jak wykluczona jest kastracja Zeuska. Szukamy domu, który pokocha szkraba i sprawi, że starość będzie do niego najszczęśliwszym okresem w życiu.

Filmy:
https://bit.ly/3azLpnF
https://bit.ly/38xARE3

Kontakt

Jeśli komuś z Państwa zabije serce dla tego pięknego psa, prosimy o kontakt w sprawie adopcji: 500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//