identyfikator dla psa

Madzia 6568

Suka

3 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2020-03-08 11:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Madzia - nakolankowa, młodziutka iskiereczka czeka na dom!

Madzia ma ok. 2 lat, waży ok. 6-7 kg i jest totalnym pieszczochem.
Szukamy domku, który to maleństwo przygarnie i otoczy odpowiedzialną miłością.

Dziewczynka jest energiczna, łagodna do innych zwierząt i przede wszystkim bardzo kontaktowa do ludzi. Biega, skacze, każdą trawkę obwąchuje, żaden papierek, fruwający ptaszek , nic nie ujdzie jej uwadze ;-) Masz wolne kolanka ? To może Madzię wybierzesz ?

Jest wysterylizowana i zaszczepiona . Przebywa w ok. Poznania
Filmy Madzi:
https://bit.ly/2PRxSzZ
https://bit.ly/3awAhrA

Kontakt

Chętne do adopcji osoby, prosimy o kontakt telefoniczny : 500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//