identyfikator dla psa

Karmelek 6569

Pies

6 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2020-03-08 12:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Karmelek - malutki, chudziutki, spragniony miłości psiak!

Szukamy domu , kochającym i troskliwych ludzi, dla malutkiego Karmelka, który przez miesiąc błąkał się po wsi, aby w końcu znaleźć ratunek w domu tymczasowym.
Maluszek jest szalenie wrażliwy, uległy i bardzo spragniony czułości i miłości.
Niewątpliwe był kiedyś psem domowym, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy i doskonale wie do czego służy kanapa i łóżko.
Karmelek waży obecnie ok. 10 kg , ma ok. 5-6 lat , jest zaszczepiony i wykastrowany.

Karmelek na filmach:
https://bit.ly/2PXWQxt
https://bit.ly/2TLAZuh

Kontakt

Jeśli ktoś z Państwa będzie zainteresowany adopcją, prosimy o kontakt telefoniczny :500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//