identyfikator dla psa

LUSIA 6574

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-03-11 20:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUSIA to młoda ok 1,5 roczna sunia, Wazy ok. 8 kg. Sunia jest wysterylizowana

Przebywa w domu tymczasowym w warunkach domowych, ma kontakt z dziećmi.

Rewelacyjna sunia, bardzo wesoła, nie boi się dotyku i głaskania.

Jest przyjazna, lgnie do człowieka, cieszy się na jego widok. Lubi dzieci, nie przepada za innymi psami i kotami. Bardzo ładnie chodzi na smyczy typu flexi, na zwykłej jak czuje opór to troszeczkę ciągnie.

Zachowuje czystość w domu - ani razu nie załatwiła w domu. W nocy jest cichutka, nie piszczy, nie szczeka.

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem :

https://www.facebook.com/marzena.skoczen.5/videos/pcb.10206732916598098/10206732914638049/?type3&theater

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny :

606253978

Kontakt

606253978

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//