identyfikator dla psa

Ivan 6577

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-03-13 15:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ivan, młodziutki, biały misiek szuka domu!

Ivan teraz już pilnie szuka domku.
Ivan lubi inne psy, dobrze na nie reaguje... zaczyna lubić obcych. Wcześniej miał problemy z obcymi ludźmi, bal się ich i straszył.
Robi olbrzymie postępy i cieszy się życiem. Ivan to cudowny, młody, niespełna roczny pies, ofiara pseudohodowli, który ma szansę na dobre życie.

Ze względu na jego niską pewność siebie i lękowość Ivan nie zostanie przez nas wykastrowany. Poczekamy aż będzie w nowym domu i się w nim zaaklimatyzuje.
Ivan szuka rodziny. NIE WYDAJEMY PSÓW DO KOJCA.
Najlepszy będzie dla niego domek z ogrodem. Nie wydajemy psów na dwór, Ivan ma mieszkać z rodziną.
Obowiązkowo osoby chcące go adoptować będą musieli odbyć kilka wizyt w hotelu by poznać psa.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: proszę napiszcie smsa: "w sprawie adopcji Ivana" na numer 506 952 182. Wyśle ankietę adopcyjną i po jej wypełnieniu, będę się kontaktować.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//