identyfikator dla psa

Dalia 6581

Suka

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-08-13 02:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dalia to około 4-letnia sunia. Dalia potrzebuje doświadczonego domu, który zrozumie jej lęki. Dziewczyna jest bardzo przerażona wielkim światem. Na widok smyczy reaguje paniką i zaczyna szukać miejsca do schowania się. Przy dotyku obcego człowieka Dalia dostaje paraliżu. Dalia pomimo ogromnego strachu nie wykazuje agresji do człowieka. Dziewczyna jest ciekawa innych psów i naszym zdaniem nie powinno być problemu, żeby zamieszkała w domu, gdzie jest już jakiś czterołapny towarzysz. Jeżeli jesteś otwarty na pracę z Dalią i cierpliwie poczekasz na efekty wspólnej pracy z nią to dzwoń śmiało!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 604 656 241
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/dalia/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 604 656 241 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//