identyfikator dla psa

Roleks 6599

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-03-22 13:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Roleks ma ok. 2-3 lat i jest małą kulką energii i szczęścia ???? Kocha cały świat, chociaż wobec nowo poznanych ludzi w pierwszym kontakcie jest trochę obojętny i zajmuje się sam sobą. Kiedy już kogoś pozna, okazuje się, że ma serce pełne miłości. Jest łagodny, słodki, przymilny. Rozpiera go energia, chętnie biega,węszy i bawi się. Uwielbia też spacery. Najprawdopodobniej wcześniej nigdy nie chodził na smyczy, ale powoli doskonali tę sztukę i coraz lepiej mu ona wychodzi. Lubi pracować z człowiekiem, ale ma przy tym własne zdanie na wiele tematów, więc wymaga od opiekuna cierpliwości i konsekwencji.
Ładnie dogaduje się z innymi psami, tak samcami, jak i suczkami. Może też zamieszkać z kotem przy mądrym przedstawieniu.
W domu zachowuje się grzecznie, nie niszczy, nie brudzi.
Fajnie byłoby, gdyby Roleks trafił do ludzi tak energicznych i lubiących spędzać aktywnie czas, jak on sam ????
Roleks przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy

Kontakt

Nr tel. 721225111 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//