identyfikator dla psa

BETI I BIBI 6609

Suka

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-03-25 15:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BETI i BIBI Od takie dwa skarby całe swe 1,5 roczne życie czekają na to by mieć prawdziwy dom. PSIEkochana BETI i nakolankowa BIBI są niesamowicie uroczymi panienkami, które potrzebują czasu by zaufać człowiekowi ale….WARTO zawalczyć o ich względy bo jak pokochają to NA ZAWSZE Niestety świat zapomniał o suniach 27 października przyjechały do OHANY i utknęły, telefon w ich sprawie milczy. BETI i BIBI szukają WSPÓLNEGO domku ich więź jest niesamowicie silna a gabaryty na tyle małe, że spokojnie jak nie na kanapie to mogą wygodnie spać razem w fotelu Sunie są po zabiegach sterylizacji, zaszczepiona i zaczipowane. GOTOWE zacząć najpiękniejszy rozdział swego wspólnego życia o nazwie DOM UDOSTĘPNIAMY BETI i BIBI znajdują się w hoteliku koło Łodzi. Szukamy domu, gdzie będą członkiem rodziny a nie tylko psem. Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//