identyfikator dla psa

MISIU 6612

Pies

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-03-26 08:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiu Cudak to radosny psiak, świetnie dogaduje się z innymi psami, jest bardzo cierpliwy w stosunku do innych zwierzaków, w tym kotów.

Ma około 1,5-2 lata, waży niecałe 11 kg.

Jest bardzo pozytywnym psiakiem, kto go pozna zaraz zakochuje się w nim.

Większą część życia spędził na łańcuchu, więc uczy się człowieka i chodzenia na smyczy. Gdzie tylko się pojawia wzbudza ogromne zainteresowanie przez swoje pozytywne nastawienie do wszystkich.

Szukamy dla niego domu, gdzie będzie czuł się bezpiecznie, gdzie będzie kochany i będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Oczywiście kanapa i łóżko obowiązkowe

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//