identyfikator dla psa

JASKIER 6619

Pies

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-03-31 22:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

JASKIER to cudowny, delikatny i wrażliwy psiak.
Ma około 4 lata i waży około 16 kg.
Jest średnim pieskiem.

Uwielbia bliskość człowieka, spacery i aktywnie spędzany czas.
Będzie cudownym przyjacielem, kocha człowieka i chcę być kochanym.

Nie miał łatwego życia, bity poniewierany psiak stał na za krótkim łańcuchu... Całe swoje 4 letnie życie spędził na łańcuchu. Jadł resztki ze stołu, a czasem i nawet tego nie miał.

Teraz już bezpieczny, wykastrowany czeka na swojego przyjaciela, kogoś kto go pokocha, da mu dom i miłość.

Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.
Oczywiście szukamy domku z możliwością spania na kanapie i łóżku

JASKIER znajduje się w hoteliku pod Lesznem.

Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.
Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem :

https://www.youtube.com/watch?v3IqRlIy4IT4&featureyoutu.be&fbclidIwAR0KT2EIcho4r4s-1l1TsakXv_yuCoxVDmfMEttwgCtsslwklD34LIMioNA

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//