identyfikator dla psa

SISI i DROPS 6620

Suka

6 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-04-05 16:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SISI i DROPS to rodzeństwo, które ma około 10 tygodni i ważą około 1,5 kg. Są malutkie i będą małymi pieskami. Drops jest szczeniakiem bardzo ciekawym świata, interesuje go wszystko i jest bardzo odważny. U weterynarza bez problemów pozwolił się zbadać zachował spokój podczas szczepienia. Jak to szczeniak, lubi się bawić, szukać wrażeń Sissi biała sunia, trochę mniej odważna niż brat, ale u weterynarza także bez problemów Z chęcią poznaje inne zwierzęta. Bardzo lubi bawić się z bratem. Dogadują się ze sobą, są zżyci fajnie byłoby znaleźć wspólny domek, pełen miłości. Gdzie będą kochane i rozpieszczane. Gdzie będą traktowane jak członkowie rodziny. Oczywiście kanapa i łóżko obowiązkowe Znajdują się w hotelu pod łodzią Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji i kastracji. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//