identyfikator dla psa

Markuz 6622

Pies

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-04-23 23:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mały, podłużny i zarazem piękny Markuz szuka domu! Markuz ma około 4/5 lat, do schroniska trafił poprzez interwencje, gdzie z jednej posesji zostało zabranych 37 psiaków. Markuz nie miał kontaktu z ludźmi. Przez co teraz jest wycofany, ale w schronisku dzięki pracy wolontariuszy coraz bardziej otwiera się na człowieka. Z zaciekawieniem sam podchodzi i obwąchuje lub obserwuje, co inni wolontariusze robią na sąsiednich wybiegach. Markuz nie zna jeszcze smyczy, dlatego polecamy do domu z podwórkiem, gdzie nauka chodzenia na smyczy będzie bezpieczniejsza i może mniej stresująca dla niego. Chłopak nie jest konfliktowy w stosunku do innych psiaków. Jeżeli masz doświadczenie z psami lękowymi i wiesz, że dasz rade dalej prowadzić socjalizacje Markuza to dzwon śmiało i adoptuj!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//