identyfikator dla psa

SPAJK 6628

Pies

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-04-11 07:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Spajk - przemiły, mega pozytywny piesek średniej wielkości. Waga ok. 25 kg. Wiek ok. 7 lat.

Jest posłuszny, bardzo łagodny, również w stosunku do dzieci. Jest pozytywnie nastawiony do innych psów, lubiany przez inne psy. Pięknie chodzi na smyczy. Kochany pies.

Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony.

Kontakt w sprawie adopcji: Jola 605608220

Spajk przebywa w hotelu dla psów Psi hostel Ostoja pod Radomiem.

Kontakt

605608220

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//