identyfikator dla psa

Rubik 6629

Pies

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2021-05-10 00:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rubik do schroniska trafił z 12 innymi psami z jednej posesji. Rubik ma około 5 lat, chłopak przez ostatni okres bardziej otworzył się w stosunku do ludzi. Nauczył się chodzić na smyczy i robi to perfekcyjnie. Niestety Rubik ma zakusy do wspinania się po siatkach, dlatego polecamy go do bloku, ale nie w środek miasta, bo mógłby przestraszyć się zbyt dużą ilością ludzi, samochodów itp. Rubik już odważniej podchodzi do znanych mu wolontariuszy, zabiera jedzenie z ręki, da się zabrać na ręce. Niestety drugim minusem Rubika jest to, że nie dogaduje się z każdym psiakiem, kiedy wyczuje słabszego kolegę, bywa nawet dominujący, dlatego polecamy go do domu raczej bez psiaków lub ewentualnie z suczką, a najlepiej zapraszamy na spacerek zapoznawczy. Jeżeli czujesz, że Rubik i Ty możecie stworzyć fajny team, to dzwoń!

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//