identyfikator dla psa

GUZIK 6630

Pies

4 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2020-04-14 09:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNIE SZUKAMY KOCHAJĄCEGO DOMU DLA TERIEROWATEGO PSIAKA !!!
Imię : GUZIK
Wiek : 3-5 lat
Nieprzeciętnej urody, terierowaty psiak Guzik już od roku jest w schronisku.
Jak na teriera przystało akceptuje prawie wszystkie psy, no chyba żeby czasem się zdarzy ,że niektóre mu nie pasują.
Generalnie bardzo pozytywny, wesoły, energiczny, bardzo inteligentny.
Bardzo lubi spacery i ludzi.
Kastrowany, zaszczepiony.
Czy znajdzie się ktoś kto da mu szansę na dom ?
Kontakt w sprawie adopcji psiaka:
501334187
Na smsy nie odpowiadamy.
Zanim zdecydujesz się na adopcję, dobrze przemyśl swoją decyzję. Nie zapominaj, że posiadanie zwierzęcia to przyjemność, ale też obowiązki i odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo przez długie lata.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji psiaka: 501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//