identyfikator dla psa

FRODO 6639

Pies

3 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-04-15 22:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jeden z najsmutniejszych psów który trafił pod moją opiekę...

FRODO został znaleziony,
nikt go nie szukał, takiego zwykłego kundelka z niesamowitym balastem złych doświadczeń!

Jego niespełna 9 kg ciałko mówiło więcej niż tysiąc słów :( Zaniedbany do granic możliwości, z niedowagą, dredami pokrywającymi całe ciało oraz parcianym sznurem zaciśniętym na szyi.

Wszystko to świadczy, że wcześniejszy właściciel nie był dobrym, świadomym potrzeb żywej istoty cZŁOwiekiem.

Małymi kroczkami odzyskuje formę po 2 latach spędzonych na uwięzi. Mimo krzywicy łap przednich zaczyna biegać, cieszyć się wolnością i możliwością swobodnego poruszania po wybiegu, merda ogonkiem gdy zaczepiają go inne psy.

FRODO ma około 2 lata i szuka domu z miłością.

Najlepiej dom z ogrodem, może zamieszkać z drugim psem pod warunkiem, że to będzie sunia. Z samcami średnio się dogaduje.

Szukamy domu, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Oczywiście kanapa i łóżko obowiązkowe

FRODO znajduje się w hoteliku koło Łodzi.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//