identyfikator dla psa

OKI 6641

Pies

5 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2020-04-16 08:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PROSZĘ POMÓŻCIE ZNALEŹĆ MU KOCHAJĄCY DOM !!
OKI ❤
Wiek : ok 4-5 lat
Schronisko dla niewidomego psiaka to koszmar. Mnóstwo dźwięków, zapachów, wszechobecnego stresu. To często powoduje, że niewidomy psiak nie mogąc zobaczyć zagrożenia na wszelki wypadek reaguje agresją…a on nie,... zupełnie nie.
Jest przekochany, mega pozytywny, bezkonfliktowy, przytulaśny i bezgranicznie ufny …
Wtula się w człowieka, wchodzi na kolana i najchętniej już by tam ,został . Na inne psy reaguje pozytywnie, macha ogonkiem, chce się zaprzyjaźniać. Jeszcze nie wie, że schroniskowa rzeczywistość bywa bardzo trudna i nie każdy psiak będzie chciał się z nim bawić, że ta jego otwartość może skończyć się dla niego tragicznie.
Dramatycznie pilnie szukamy dla niego wrażliwego, kochającego człowieka.
Być może po specjalistycznych badaniach okazałoby się, że OKI może widzieć, być może operacja dałaby mu szanse na normalne życie…ale…schroniska nie stać na takie badanie.
Może ktoś dałby mu szansę, na dom, ewentualnie na badanie i leczenie… To naprawdę wyjątkowy, kochany psiak o ujmującym charakterze.
Zaszczepiony, jeszcze czeka go kastracja.
Czy znajdzie się ktoś kto da mu szansę?
Przemyśl dobrze swoją decyzję, zanim sięgniesz po telefon.
KONTAKT w sprawie adopcji:
501334187
Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, na smsy nie odpowiadamy

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//