identyfikator dla psa

LUSIA 6654

Suka

8 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-04-18 20:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUSIA to energiczna dziewczynka. Ma około 4 miesiące i waży około 5 kg. Jest bardzo inteligentną dziewczynka, wejdzie zawszę tam, gdzie nie powinna Energiczna i wszędzie jej pełno, lubi zabawy z linka i oczywiście piłeczki. Będzie średnim pieskiem, poniżej kolana. Uwielbia wykopywać i zjadać kwiatki w ogrodzie Bardzo lubi zabawę z innymi pieskami, w DT mieszka z czwórka innych psiaków więc docelowo szukamy domku z drugim psem. Szukamy domu, gdzie będzie kochana i rozpieszczana. Gdzie będzię traktowana jako członek rodziny a nie tylko pies. Oczywiście kanapa i łóżko obowiązkowe Znajdują się w Poznaniu. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.3173225156043532/3173224979376883/?type=3&theater Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//