identyfikator dla psa

Marcel 6669

Pies

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-07-23 17:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Marcel to psiak odebrany z interwencji. Marcel na tę chwilę nie zna smyczy i boi się ludzi. Domów dla takich wylęknionych psiaków jest bardzo mało, ale to właśnie takie psiaki dają nam najwięcej miłości, bo my jesteśmy ich nauczycielami i to my pomagamy przełamać im straszliwe lęki. Marcel może zamieszkać obecnie tylko w domu z podwórkiem, bo nie zna smyczy. Chłopak lubi inne psiaki i dobrze, gdyby nie był jedynakiem. Taki psi brat czy siostra mogą pokazać mu wiele, a zwłaszcza przybliżyć do człowieka. W schronisku na wybiegu z zaciekawieniem podchodzi do siatki i obserwuje wolontariuszy oraz inne psiaki. Marcel jest młody, ma około 3-4 lata i wszystko jeszcze przed nim.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/marcel/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//