identyfikator dla psa

RUDI 6671

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-04-24 10:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rudi ma 2 lata, waży 13 kg i jest bardzo mądrym psem.Sam przybłąkał się do przechowalni dla psów szukając schronienia i jedzenia.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym .

Jest bardzo kontaktowym psem i uwielbia towarzystwo ludzi. Akceptuje inne psy ale jak przystało na przystojniaka woli towarzystwo dam. O kotach nic nie wiemy.

Zachowuje czystość w domu. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.

Adopcja tylko do warunków domowych.

Przebywa w Warszawie ale możliwa pomoc w transporcie

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//