identyfikator dla psa

Sara 6676

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-04-25 11:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sara, roczna, wesoła sunia JAMNIK mix adopcja

Sara to młoda, niespełna roczna sunia w typie jamnika. Jest bardzo przyjazna, spragniona pieszczot.
Została znaleziona, błąkająca się w okolicach Serocka- mazowieckie.
Siedziała przez miesiąc w gminnym kojcu.
Teraz przebywa w domu tymczasowym w okolicach Pomiechówka.
Sunia to wulkan energii, szczególnie spragniona biegania po ponad miesięcznym pobycie w kojcu. Może mieszkać z innym młodym psem, chociaż jest zazdrosna o uwagę człowieka.
Wielkość do polowy łydki, waga 14kg.
Polecana do domu z ogrodem lub mieszkania, ale z opcją długich spacerów.
Utrzymuje czystość w domu, nie niszczy. Całkiem ładnie chodzi.
Nie do budy ani kojca. Sunia jest po odrobaczeniu, szczepieniach, zaczipowana, została już wysterylizowana.

Kontakt

Wszystkie pytania prosze zadawać telefonicznie - 695-345-500

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//