identyfikator dla psa

SPAJK 6678

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-04-25 12:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Radosny Spajk Spajk ma ok. 3 lata i waży 13 kg. Do przechowalni dla psów trafił gdy sąsiedzi zaalarmowali organizację prozwierzęcą o psie porzuconym na podwórku na łańcuchu przy budzie. Jego dotychczasowy właściciel po prostu sie wyprowadził ale psa zapomniał zabrać. Pies był wycieńczony z pragnienia.Trafił do kojca. Szybko okazało się, że Spajk jest psem, który za człowiekiem pójdzie na koniec świata. Krótkie chwile szczęścia gdy widzi wolontariusza to czas jego uśmiechu i wielkiej radości. Jest łagodny i wpatrzony w człowieka. Akceptuje inne psy. Jest odrobaczony i zaszczepiony. Przebywa w Łochowie w woj. mazowieckim ale jest możliwy transport do dobrego domu. Na pewno nie znowu na łańcuch. Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny 500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//