identyfikator dla psa

Mia 6682

Suka

9 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-04-30 04:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aż trudno nam uwierzyć, że Mia jeszcze szuka domu! Dziewczynka owszem nie jest najmłodsza, bo ma około 9 lat, ale jaka jest piękna! Mia niestety nie akceptuje innych suczek. Dziewczynka do schroniska trafiła razem 11 innymi pieskami. Już nauczyła, się chodzić na smyczy. Lubi przychodzić do człowieka na kolana i na głaskanie. Nie narzeka podczas czesania, jest bardzo łagodna. Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. tel. 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//