identyfikator dla psa

Digo 6684

Pies

7 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2020-04-29 11:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Digo - spędził już 6 lat w schronisku, szukamy domu.

Dlaczego Digo czeka tyle lat ? Kraty za niewinność , za miłość , której nikt nie odwzajemnia.
Są psy, które siedząc w kącie , nie wzbudzają absolutnie żadnego zainteresowania.
Stają się niewidzialni dla odwiedzających schronisko, bo już nie proszą o uwagę, bo straciły nadzieję.
I takim psem jest Digo.
Chcemy odczarować rzeczywistość, chcemy aby znalazł dom.
To psiak o żywiołowym, przyjaznym charakterze. Bardzo potrzebuje bliskości człowieka, kontaktu z nim. Nie ma w nim cienia agresji. Jest psem średniej wielkości, około kolana. Jest towarzyski, spragniony czułości i przytulania.
Ludzie nie lubią czarnych psów, ale mamy nadzieję, że nie wszyscy.
Digo ma w tej chwili ok. 7 lat, czyli prawie całe dotychczasowe życie spędził za kratami.
Jest zaszczepiony i wykastrowany. Nie odpowiadamy na SMSy.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji : 500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//