identyfikator dla psa

Pestka 6690

Suka

12 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2020-05-01 12:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pestka - przyjazna, delikatna sunia szuka domu!

Pestka – to starsza około 11 letnia sunia z ogromnym bagażem okrutnych doświadczeń w kontakcie z człowiekiem.
Jej życie jak życie każdego psa - przyjaciela człowieka powinno być wypełnione miłością, zabawą i szczęściem. Pestce odebrano prawo do bezpiecznego życia. Odebrano też jej prawo do bycia szczęśliwą.
Pestka najprawdopodobniej nie mieszkała wcześniej w domu. Możemy jedynie zgadywać przez ile zim była narażona była na okrutny mróz, rzęsisty deszcz, słoneczny skwar, a przede wszystkim na szalone zapędy jej pana, który najprawdopodobniej ją bił.

Pestka sama musiała sobie radzić z wszech otaczającym ją ludzkim okrucieństwem. Sama musiała znaleźć sposób na to aby przeżyć, aby nie dać się zakatować.

Pestka wraz ze swoimi dziećmi znalazła się z dnia na dzień w miejscu zwanych schroniskiem, gdzie wszech obecny zapach bezdomności dla wielu psów to jak wyrok śmierci ponieważ nie potrafią sobie poradzić ani z betonowymi celami, ani z kratami ani z walką o kawałek własnego miejsca we wspólnej celi.
W schronisku Pestka została zdominowana nawet przez mniejsze od niej psy. Poddała się losowi i gdy zdiagnozowano u niej nowotwór to tak jakby dostała od losu bilet w jedną stronę, w stronę tęczowego mostu.

W tym pełnym okrucieństwa do tej pory życiu nagle pojawiło się ‘słonce’ w postaci osób, którym los tej skrzywdzonej suni nie był obcy. Dostała szanse, o której marzy każdy pies. Została wyciągnięta ze schroniska i umieszczona w hoteliku dla zwierząt gdzie otoczona miłością i opieką z prawdziwego zdarzenia wraca do normalnego życia. Powtórne badania wykazały, że diagnoza o nowotworze była wydana pochopnie, a sunia cierpi na dolegliwości związane z fatalnymi warunkami w jakich spędziła swoje życie. Ma zwyrodnienie stawów, wygięty kręgosłup i dużą nadwagę ponieważ była karmiona resztkami z ‘pańskiego stołu’ które jej nie służyły.

Pestka w hoteliku pokazała nam swoje drugie oblicze. Pokazała jak bardzo potrzebuje człowieka, jak bardzo potrzebuje jego miłości i jego ciepła. Pokazała, że potrafi zaufać, ale na to zaufanie człowiek musi „zapracować” całym sobą.
Dzisiaj w dowód tego zaufania potrafi się uśmiechnąć i dać buziaka. Potrafi podejść i się przytulić. To efekt długotrwałej pracy i nie oznacza to, że nowy opiekun nie będzie musiał podjąć z Pestką pracę od podstaw.
Pestka potrzebuje opiekuna wyposażonego w wielkie serce i ogromną ilość miłości, ale ta miłość musi być nie tylko wielka, ale przede wszystkim mądra bo tylko mądra miłość przyniesie efekty współpracy tego psa z człowiekiem. Mądra miłość da czas temu skrzywdzonemu psiakowi aby zaufał swojemu nowemu opiekunowi. Urodzona jedynaczka.
Zapytacie czy warto??? Odpowiemy warto!!!! Bo nie ma w życiu nic piękniejszego jak podarować drugiej istocie nowe życie.
Ten pies pokazał już nam ile cierpień może znieść psie serce, teraz kolej na człowieka aby pokazać temu psu ile miłości mieści się w ludzkim sercu.

Prosimy zawołaj ją, przygarnij, zaproś do Twojego życia. Ona za Tobą pójdzie, ona ci zaufa bo pies to jedyna żywa istota na tym świecie, która wierzy że człowiek jest jego przeznaczeniem!!!!
UWAGA PESTKA PRZEBYWA W HOTELIKU W LESZNIE

Kontakt

Zainteresowanych pokochania Pestkę prośba o kontakt z Maria 607-606-125

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//