identyfikator dla psa

Misiu 6692

Pies

6 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2020-05-01 17:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiu - młodszy pomocnik Lewandowskiego szuka domu!

Jak żyć bez piłeczki, no jak?

Misiu jest młodym, aktywnym psem, który najchętniej z piłką by nawet spał. Kocha ruch, więc szukamy dla niego domu, który lubi spacery i aktywne zabawy z psem.

Posiedzieć na kanapie też lubi, pod warunkiem, że jest z nim człowiek, który podrapie po brzuszku.
Aż trudno uwierzyć, że Misiu tak się zmienił, po przygnębieniu i lękach nie pozostał nawet ślad.
Mały ma ok. 5 lat, jest zaszczepiony i wykastrowany.
Nie odpowiadamy na SMSy.

Misiu na filmie :
https://bit.ly/3d9peGj
https://bit.ly/2VRLAGr
https://bit.ly/2YnSgxK

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji : 500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//