identyfikator dla psa

LAWA 6700

Suka

1 rok 4 miesiące

mieszaniec

Leszno

Dodano: 2020-05-02 16:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LAWA to cudowna, delikatna i wrażliwa sunia.
Ma około roku, waży około 10 kg.

Uwielbia bliskość człowieka, spacery i pieszczoty

Jest nieśmiała na początku, lubi jeździć samochodem.
Będzie cudownym przyjacielem, Lawa kocha człowieka i chcę być kochana.

Czeka w hoteliku na kogoś kto ją pokocha, da jej dom i miłość.

Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.
Oczywiście szukamy domku z możliwością spania na kanapie i łóżku

LAWA znajduje się w hoteliku pod Lesznem.

Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.3214854721880575/3214851625214218/?type3&theater

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//