identyfikator dla psa

Mała-Lola 6701

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-05-02 22:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lola to 4-5 letnia nieduża, milutka, spokojna sunia. Waży 13 kg. Jej życie odmieniło się ponad rok temu, gdy łańcuch i budę zastąpił troskliwy dom tymczasowy. Teraz Lola szuka prawdziwego kochającego domu już na zawsze. Lola jest wyjątkowo wdzięcznym stworzeniem, każdym gestem dziękuje i okazuje wdzięczność obecnym opiekunom. Jest pieszczochem jak kot. Potrzebuje bliskości i miłości człowieka. Złe lata jej życia na łańcuchu nie pozostawiły w niej śladów, nie zabrały wiary w ludzi. Obdarza ufnością i przyjaźnią każdego spotkanego człowieka. Nie ma w niej cienia agresji ani nieufności. Nowego opiekuna pokocha całym psim wiernym serduszkiem. Lola nie chce już nigdy mieszkać w budzie. Zasługuje na ciepły dom i kochających opiekunów. Będzie ich wierną, oddaną przyjaciółką. Jest grzeczna, niekłopotliwa, spokojna. Będzie szczęśliwa jako jedynaczka bez innych zwierząt, najchętniej w spokojnym domu z opiekunką Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, co jest zapisane w jej książeczce zdrowia. Pomożemy w przewozie Loli do nowego domu. Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie adopcji, 698 024 294.

Kontakt

698024294

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//