identyfikator dla psa

BOSMAN 6716

Pies

12 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-05-11 13:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

UWAGA SCHRONISKO W LIKWIDACJI

BOSMAN . Stary, duży, schorowany pies . Jakie ma szanse na dom ? Zerowe

A on jeszcze czeka na trochę wolności i miłości człowieka . Chociażby na ostatnie lata lub miesiące, jakie mu zostały...
Bosman jest dużym sięgającym powyżej kolana psem . Jest bardzo spokojny, łagodny i posłuszny .

Potrafi chodzić na smyczy . Akceptuje suczki , z samcami bywa różnie . Do kotów nie sprawdzono. Bosman ma ok. 12 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany .

Nie marzymy o domu z kanapą dla Bosmana, wiemy, że to jest zupełnie nierealne. Ciepła buda, kawałek podwórka do biegania i człowiek, który od czasu do czasu pogłaszcze to dla niego szczyt marzeń.

Schronisko Azorek będzie istnieć tylko do 30.06.2020 . Psy, które nie znajdą domów zostaną najprawdopodobniej wywiezione do innego schroniska.

Kontakt w sprawie adopcji na priv , lub pod nr 505110564, 737636273.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna ( obecnie przeprowadzana on- line) i umowa.

Kontakt

505110564, 737636273.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//