identyfikator dla psa

MAKS 6717

Pies

9 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-05-11 20:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MAKS pożegnał rodzeństwo, które potuptało do swojego domku najjj…a sam nadal czeka na tą jedną wyjątkową rodzinę.
MAKS jest płochliwym maluszkiem, który boi się podejść do obcych, jednak gdy zaufa jego ogonek jeszcze nieśmiało ale merda na wszystkie strony.

KOCHANI PAMIĘTAJCIE -> nie każdy szczeniak musi skakać ze szczęścia na widok człowieka !!!

Niektóre maluszki potrzebują czasu, miłości i cierpliwości by się otworzyć.

MAKS szuka ODPOWIEDZIALNEGO domku stałego w spokojnej okolicy.

Raczej wycofa się przy małych dzieciach, będzie przestraszony i zdezorientowany.

Psiaczek jest zaszczepiony przeciwko wirusom, odrobaczony i zaczipowany.

MAKS ma około 3 miesiące i waży około 2 kg.

Znajduje się w hoteliku koło Łodzi.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//