identyfikator dla psa

MAJA 6719

Suka

8 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-05-13 05:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MAJA obecnie ma około 2 miesiące i waży 3,3 kg.
Docelowo raczej będzie sunią średniej wielkości (przed kolanko).

Czekoladowa piękność KOCHA wszelkie psoty, szaleństwa i zabawę na świeżym powietrzu ale ceni też czas spędzony z człowiekiem na beztroskim mizianiu, głaskaniu i leniuchowaniu.

REWELACYJNIE dogaduje się z innymi ogonkami jednak ma skłonności do dominacji.
Dziennie je chyba więcej niż waży karmienie smaczkami grozi utratą palców

Jest małą psotnicą jednak wszelkie niedoskonałości charakteru nadrabia urodą dlatego SZUKAMY osób doświadczonych i świadomych, że szczeniak to nie zabawka. Nie jest na jakiś czas !!!

Szukamy domu z miłością, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem

Sunia jest zaczipowany i po pierwszym szczepieniu.

MAJA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//