identyfikator dla psa

MISIA 6732

Suka

1 rok 6 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-05-22 06:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nominację do OSKARA w kategorii OSZUSTKA ROKU 2020 otrzymuje….
MISIA
16 miesięczna panienka w typie jamnika, która w dniu przyjazdu do OHANY urządziła nam godzinny maraton wokół zaparkowanego auta

UDAWAŁA nietykalną a teraz pcha się na kolana < 3 rozdaje buziaki, UWIELBIA być głaskana.
Na wybiegu stara się skupić uwagę człowieka tylko na sobie bo jak wiadomo jest WYJĄTKOWA

NIESTETY psinka w docelowym domku stałym nie powinna zamieszkać z małymi dziećmi :( sunia podgryza łydki ciesząc się przy tym jak podczas zabawy. Nie robi krzywdy a jedynie podszczypuje jednak reakcja małego dziecka może być różna…

MISIA jest po zabiegu sterylizacji, zaszczepiona i zaczipowana.
GOTOWA potuptać do swojego domku najjj…tylko tel w sprawie ADOPCJI milczy

Sunia znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Szukamy domku gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Domku z możliwością spania na kanapie i łóżku bo Misia to kanapowiec

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//