identyfikator dla psa

KILLER 6733

Pies

7 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-06-12 13:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

KILLER ma 5 miesięcy i waży 4,5 kg, będzie małym pieskiem. Szukamy cudownego domku dla niesamowitej pociechy, która dorasta w hotelu. PSIEkochany kawaler jest typem indywidualisty i raczej na początku stroni od nadmiernych pieszczot ze strony człowieka jednak w stosunku do innych psów jest REWELACYJNY !!! UWIELBIA ganiać się, szaleć i bawić. Oczywiście jak pokocha to pokocha całym małym serduszkiem. KILLER ma komplet szczepień i jest zaczipowany. Znajduje się w hoteliku koło Łodzi. Szukamy domu z kanapą, możliwością spania w łóżku i żeby KILLER był członkiem rodziny a nie tylko psem. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem kastracji. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//