identyfikator dla psa

MONTI 6734

Pies

2 lata

mieszaniec

Leszno

Dodano: 2020-05-25 06:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MONTI to energiczny i radosny psiak Ma około 2 lata, waży około 18 kg. Uwielbia bieganie, zabawy i aktywnie spędzony czas. Lubi się przytulić, dąży do pieszczot. Szukamy domu, w którym lubi się spędzać aktywnie czas MONTI jest psem po przejściach, dokładnie nie wiemy co go spotkało ale na pewno jak zaufa odwdzięczy się za okazaną mu miłość, ciepło i będzie najlepszym przyjacielem. Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Oczywiście domu z możliwością spania na kanapie, łóżku MONTI jest w hotelu pod Lesznem. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//