identyfikator dla psa

CIAPA 6746

Suka

10 lat

mieszaniec

Augustów

Dodano: 2020-06-05 10:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kalia - Ciapa to schroniskowa babcia (ma ok.10 lat) i to taka dobra babcia, taka o której wspomnienia wywołują uśmiech na twarzy i łezkę wzruszenia...

Kalia ma bardzo dobry i spokojny charakter i jak wskazuje jej ksywa jest taką śmieszną niezdarą i ciapą

Na smyczy pięknie idzie z opiekunem, jest posłuszna i uległa. Patrząc na jej charakter i sposób bycia nie ma się do czego przyczepić, to jest kochana i kochająca babcia, która zrobi wszystko by uszczęśliwić innych. Nad wyraz spokojna i opanowana, ciepła i wierna. Potrzebuje domu jak ryba wody.

Ciapa jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

Sunia czeka w schronisku Sonieczkowo koło Augustowa.

Możliwa pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//