identyfikator dla psa

HANIA 6757

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-06-23 13:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hania ma około 5 lat. Jest psem bezkonfliktowym, jest spokojna, nie wykazuje agresji.  Hania została wyrzucona, błąkała się po wsi szukając swojego miejsca. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami.

Sunia najlepiej odnalazłaby się w domu z ogrodem. Do nowych osób jest ostrożna.

Sunia średniej wielkości. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana.

Hania to urocza sunia, która będzie wspaniałym towarzyszem życia .

Sunia obecnie przebywa pod Warszawą, istnieje możliwość transportu.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 791347862

Kontakt

791347862

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//