identyfikator dla psa

MAJA 6784

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-06 16:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pszczółka Maja szuka domu

Maja zwana pieszczotliwie Pszczółką ma około 3 lat i waży tylko 12 kg.

Smutne miała życie. Została wyrzucona przy szosie koło Wyszków. Błąkała się po okolicznych lasach a nocami zakradała do gospodarstw w poszukiwaniu jedzenia.

Dzięki pomocy mieszkańców wsi udało się ją w końcu złapać .

Obecnie przebywa w domu tymczasowym i ponownie zaufała człowiekowi. Odzyskała radość życia.Na początku jest nieco nieśmiała do obcych ale bardzo potrzebuje swojego domu i swoich ludzi do kochania.
Jest

wysterylizowana,zaszczepiona i zaczipowana.

Przebywa pod Pomiechówkiem ale mozliwa jest pomoc z transportem

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//