identyfikator dla psa

Rubin 6797

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-10 11:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nieduży, łagodny Rubinek szuka kochającego domu!

Imię: Rubin
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 3 lata
Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany, do nowego domu pojedzie po zabiegu kastracji.

Rubin jak widzicie, jest psiakiem pogubionym... Nie czuje się zbyt pewnie, ale powolutku, z dnia na dzień otwiera się na nas i zaczyna się bawić z innymi psami.
Rubin jest niedużym pieskiem, waży ok. 12 kg. Jest łagodny, nie przejawia agresji, ma w sobie sporo smutku i lęku.
Rubin może zamieszkać w domu w dziećmi powyżej 10 roku życia - młodsze dzieci ze względu na żywiołowość mogą go przerażać.
Rubin uczy się chodzenia na smyczy i na nowo cieszyć się życiem. Powolutku nabiera też wagi, bo przyjechał do nas dramatycznie wychudzony. W powrocie do formy pomógłby mu indywidualny opiekun i bezpieczne, stabilne środowisko.

Uprzejmie prosimy o głęboko przemyślaną decyzję o adopcji Rubina. Człowiek go już raz zawiódł - skazał na poniewierkę, głód i brak miłości. Zależy nam na tym, by psiak znalazł dom, w którym będzie miał wsparcie, bezpieczne miejsce, dobrą karmę i rozwój.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją / domem tymczasowym prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//